ensv

Petter Håkanson
VD och Partner
petter@hakanson-united.se
+46 (0)70 557 80 40
Petter på LinkedIn
@petterhakanson
Olle Håkanson
Partner
olle@hakanson-united.se
+46 (0)70 444 35 47
Olle på LinkedIn
Joachim Keller
Partner
joachim@hakanson-united.se
+46 (0)735 12 50 00
Joachim på LinkedIn
Oscar Wallin
Head of Production
oscar@hakanson-united.se
+46 (0)70 488 52 72
Oscar på LinkedIn
@OscarWallin
Carin Elvhammar
Sociala Medier Strateg / Projektledare
carin@hakanson-united.se
+46 (0) 76 209 55 31
Carin på LinkedIn
@elvhammar
Ann Svenvall

Kontorsansvarig
ann@hakanson-united.se
+46 (0) 73 959 21 31
Amanda Bjursten

Junior Projektledare
amanda@hakanson-united.se
+46 (0) 70 83 714 30
Amanda på Linkedin

Fredrik Preisler
Creative Director
fredrik@hakanson-united.se
+46 (0)70 874 38 74

Bruno Silva
Projektledare
bruno@hakanson-united.se
+46 (0)73-348 00 65

Lena Lindeberg
Ekonomichef
lena@hakanson-united.se
+46 (0)70 880 39 60

Rikard Blom

Produktionsledare
rikard@hakanson-united.se
+46 (0)766 236 064

Håkanson United AB
Box 56062
102 17 Stockholm
Besöksadress: Artillerigatan 24

Mail: info@hakanson-united.se

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!